Авторизований партнер франчайзингової мережі Ecosoft Детальніше

kyivstar+38 (067) 260-53-85

vodafone+38 (050) 379-13-11

lifecell+38 (093) 170-86-56

Графік работи call-центра

Будні: 09:00-20:00

Сб: 10:00-18:00

Нд: 10:00-15:00

Графік работи call-центра

пн вт ср чт пт
9:00 - 20:00
сб
10:00 - 18:00
нд
10:00 - 15:00
фірмовий магазин
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В
Каталог
Ecosoft Блог Мікроорганізми в воді. Якої шкоди вони несуть?

Мікроорганізми в воді. Якої шкоди вони несуть?

Мікроорганізми в воді. Якої шкоди вони несуть?

Природна вода – практично завжди «жива». Треба лише подивитися на неї в мікроскоп, щоб побачити, скільки мікроорганізмів живе в одній краплі.

Вони є майже у всіх поверхневих водах. Це бактерії, віруси, водорості, грибки. Є вони і в підземних водах, хоч і в меншій кількості. Серед всіх цих мікроорганізмів є як абсолютно нешкідливі для людей, так і ті, які здатні викликати захворювання. Деякі навіть відносяться до смертельно небезпечним (через що їх часто називають хвороботворними).

Рекомендації ВООЗ

Як це дивно б не звучало, але жоден з нинішніх способів очищення води не дає 100% гарантії видалення мікроорганізмів. Найближчими до досконалості є лише Системи Зворотного осмосу. Але навіть якщо допустити, що якесь рішення повністю видалить з води всі бактерії – все одно залишається ризик повторного забруднення води при подачі по трубах до кінцевим споживачам.

Крім того, розрізняють дуже багато мікроорганізмів, які абсолютно нешкідливі і для людей, і для тварин. І їх наявність в організмі зовсім не означає, що це обов'язково призведе до інфекційного захворювання.

Хоча в деяких випадках нешкідливі мікроорганізми стають небезпечними. Як правило, це відбувається під впливом якихось внутрішніх або зовнішніх факторів. Наприклад, при вживанні лікарських препаратів, що порушують рівновагу мікробної флори (в першу чергу це стосується антибіотиків).

Саме тому у власних рекомендаціях ВООЗ не вимагає, щоб у воді не було взагалі ніяких мікроорганізмів. Було вирішено лише виявити найнебезпечніші для здоров'я види. І саме їх присутність повинна бути повністю виключена. І вже з цим завданням сьогодні добре справляються сучасні фільтри для очищення питної води.

Способи видалення мікроорганізмів з води

Незважаючи на свої скромні розміри, мікроорганізми не так прості, як здаються. Так, організм дорослої людини легко справляється з більшістю збудників. Але вже для дитини вони не так нешкідливі, оскільки у нього ще не повністю сформований імунітет. Тому діти сильніше схильні до впливу мікроорганізмів і часто страждають від проблем з ШКТ.

Для боротьби з бактеріями люди кип'ятять воду, сподіваючись, що при температурі 100°C вони загинуть. Але це діє лише на деякі види мікроорганізмів, в той час як велика їх частина легко витримує і низькі, і занадто високі температурні показники. Наприклад, вірус гепатиту від кип'ятіння не загине.

Хлорування води

Всі ЖКГ сьогодні виконують хлорування води. Але це процедура не так однозначна.

Все тому, що деякі бактерії і віруси мають стійкість до хлору. Тобто, навіть після хлорування води в ній залишаться небезпечні мікроорганізми.

Та й сам хлор теж не нешкідливий. При попаданні в організм він:

  • збільшує ризик онкологічних захворювань (раку);
  • негативно впливає на серцево-судинну систему;
  • знижує імунітет.

А ще більш небезпечні для здоров'я його сполуки. І, звичайно ж, не варто забувати про неприємний запах «хлорки». У підсумку для вживання водопровідної води доводиться ставити спеціальний фільтр Ecosoft (зворотний осмос).

Словом, одного хлорування для видалення бактерій недостатньо. Плюс після такої процедури доводиться очищати воду від самого хлору. А цей елемент, як відомо, міститься у водопровідній воді в надмірній кількості.

Установки УФ

Більш ефективним способом боротьби з бактеріями вважаються установки ультрафіолетової фільтрації. На сьогоднішній день це один з найнадійніших рішень. Після обробки води таким методом вона стає надчистої. Причому брати її можна з будь-якого водного потоку.

Установки УФ придатні для використання як в побутовій, так і в промисловій сфері. Але перш ніж ставити їх на підприємстві, необхідно спочатку зробити аналіз води, щоб дізнатися рівень її забрудненості. І вже на основі отриманих результатів купувати відповідні магістральні фільтри для побутової води.

Побутові фільтри

Для домашнього використання найкращим рішенням є побутовий фільтр Ecosoft для води. А якщо точніше-то система зворотного осмосу. Краще всього брати саме модель даної марки, так як цей виробник є одним з провідних гравців на світовому ринку і пропонує дійсно якісні фільтри для рядових споживачів.

У чому полягає перевага системи зворотного осмосу? У мембрані, яка є його основним елементом. Вона має дуже дрібні пори, які не пропускають нічого, крім молекул води. Мембрана затримує абсолютно всі частинки, включаючи хвороботворні бактерії і віруси. Кращого на сьогодні рішення для використання в побуті просто немає.

в якості альтернативного варіанту для видалення бактерій підійдуть триступеневі фільтри очищення води. Вони являють собою універсальне рішення і підходять для тих, хто хоче отримати максимум можливого.

Такі фільтри складаються з декількох картриджів, але є тут і та сама мембрана, що видаляє шкідливі для здоров'я віруси і бактерії. Крім очищення виконується також:

  • пом'якшення води (видалення заліза);
  • нейтралізація запахів;
  • поліпшення смаку.

Єдиний нюанс полягає в тому, що періодично доведеться міняти кожен картридж Ecosoft для фільтра, а їх тут чимало (якщо порівнювати з більш простими моделями). Зате ви отримаєте доступ до кришталево чистою, безпечною і дуже смачною воді. І воно того варте.

Бактерії і віруси у воді – не перешкода!

Більшість мікроорганізмів, що містяться у воді, абсолютно нешкідливі для нашого організму. Небезпеку становлять лише деякі бактерії і віруси, від яких бажано позбутися. Зробити це дуже просто: досить встановити систему зворотного осмосу або 3-ступінчастий фільтр від виробника Ecosoft – і проблема буде вирішена!

03.09.2019
2159 переглядів