Авторизований партнер франчайзингової мережі Ecosoft Детальніше

kyivstar+38 (067) 260-53-85

vodafone+38 (050) 379-13-11

lifecell+38 (093) 170-86-56

Графік работи call-центра

Будні: 09:00-20:00

Сб: 10:00-16:00

Нд: 10:00-16:00

Графік работи call-центра

пн вт ср чт пт
9:00 - 20:00
сб
10:00 - 16:00
нд
10:00 - 16:00
фірмовий магазин
м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 4В
Каталог
Ecosoft Блог Що буде зі здоров'ям, якщо пити воду з-під крана?

Що буде зі здоров'ям, якщо пити воду з-під крана?

Що буде зі здоров'ям, якщо пити воду з-під крана?

Зі шкільного курсу ми пам'ятаємо, що людина на 80% складається з води. А для нормальної життєдіяльності організму в день необхідно випивати близько 2 літрів чистої питної води. Більшість молоді намагається слідувати цій рекомендації, але з-під крана тече вода низької якості, а купувати бутильовану воду досить дорого. Люди старшого покоління взагалі звикли до смаку хлорки у води з-під крана і не прагнуть нічого міняти. Але ж питна вода для дому має величезне значення для нашого здоров'я.

Яку воду ми п'ємо з крана

Міста мають станції водопостачання, які виконують очистку води для населення. Більшість населених пунктів нашої країни забезпечуються водою з поверхневих джерел: річок, озер, водосховищ та інших водойм.

Яку воду ми п'ємо з крана

На якість такої води впливає:

  1. Період цвітіння водойм. В цей час у воді з'являється мул, запах і змінюється її колір, що ніяк не нагадує питну воду.
  2. Паводки. Коли навесні з землі і полів сходить сніг, вода від нього поглинається грунтом і потрапляє у водойми, а з нею і пестициди, якими оброблялися сільськогосподарські угіддя.
  3. Сезон. Осінні дощі сприяють попаданню в річки і озера хімічних речовин з заводів і міських звалищ.

Водоочисні підприємства гарантують безпеку води, але чи є вона корисною?

Якість питної води ще змінює водопровід, який на більшості території нашої країни просто не придатний для її подачі населенню.

Зношеність водопроводу призводить до:

  • Попаданню в квартири води з іржею і окалиною, яка не тільки засмічує труби, але і впливає на здоров'я людини.
  • Застою води на кінцевих його ділянках і утворення мікробів і бактерій, шкідливих для людини.
  • Потрапляння хімікатів і шкідливих сполук через тріщини і отвори труб в воду, призначену для вживання.

Якість питної води ще змінює водопровід

Таким чином вода, що дійшла до споживача, може стати небезпечною. Для її якісного очищення слід встановити фільтри для очищення питної води, які здатні не тільки очищати від шкідливих суспензій і сполук, але і насичувати корисними речовинами. На українському ринку систем очищення води лідером є компанія Ecosoft, в Україні вона здійснює свою діяльність з 1991 року.

Хімічний склад води з крана

Вода з поверхневих джерел не багата на корисні сполуки, а пройшовши очищення на водоочисних підприємствах, вона ними не поповнюється. У водопровідній воді мало кальцію, магнію і фтору, що призводить до їх дефіциту в організмі. Так як кальцій — головна складова нашої кісткової системи, то при низькому його вмісті в організмі з'являються проблеми з нею. Магній - сприяє нормальній роботі нервової системи. А нестача фтору призводить до проблем з щитовидною залозою і карієсу зубів. У деяких областях України населення вживає воду з водопроводу з підвищеним вмістом заліза. Це також не є корисним і може привести до проблем з шлунково-кишковим трактом і до захворювань серця. Високий вміст марганцю в питній воді провокує захворювання кісткової системи і печінки, де і накопичується цей метал. А амоній у воді також призводить до захворювань шлунково-кишкового тракту. Підвищений вміст хлору, яким проводиться знезараження води, призводить до ризику виникнення онкологічних захворювань. Але оптимального засобу для видалення шкідливих мікроорганізмів з питної води поки немає.

Хімічний склад води з крана

Цивілізоване населення світу, щоб уберегтися від вживання з водою шкідливих сполук встановлюють триступінчаті фільтри очищення води. Така система очищення дозволяє на декількох етапах не тільки очистити воду, але і збагатити її корисними елементами і надати лікувальні властивості. Хорошою альтернативою для побутових систем є покупка фільтра-глечика. Це пристосування хоч і виробляє очищення невеликої кількості води, але робить це якісно і за невелику суму грошей.

Невтішна статистика

Завдяки дослідженням стало відомо, що за 50 років життя людина випиває близько 45 тонн води разом з нею поглинаючи: 16 кг хлоридів,2 кг нітратів, 15 гр заліза, 24 гр алюмінію. У дослідженнях не вказано точно яку воду пили протягом життя випробовувані, але швидше за все це була водопровідна вода з крана. Ось і відповідь на питання: “що буде зі здоров'ям, якщо пити воду з-під крана?"- зіпсується здоров'я!

Єдиним рішенням проблеми з якістю питної води, може стати монтаж системи зворотного осмосу. Ціни на осмос Ecosoft доступні, а кількість моделей зможе задовольнити потреби кожного покупця. Завдяки багатоступінчастої очищення води, що проходить під тиском через пористі мембрани і фільтри, вода стає ідеальною і рекомендується педіатрами для вживання дітьми грудничкового віку. Для наявності ідеальної води в квартирі необхідна заміна картриджів кожні 6 місяців. Ціни на картриджі Ecosoft ви можете вивчити на нашому сайті.

Невтішна статистика

Показники якості води

  1. Органолептичні - ті характеристики води, які ми відчуваємо органами почуттів: запах, колір і смак. Завдяки їм ми визначаємо воду швидше низької якості.
  2. Токсикологічні - визначають хімічний склад води. Ці показники визначаються в спеціалізованих лабораторіях.
  3. Епідеміологічні - дозволяють виявити наявність шкідливих бактерій, мікробів і грибка.

Епідеміологи періодично проводять перевірку якості води і кажуть, що вода в системі водопроводів є безпечною, але рекомендують додаткову фільтрацію. Та ми і самі бачимо її вплив на побутову техніку, шкіру, а іноді і здоров'я.

Показники якості води

Не економте на установці фільтрів для води, адже від цього залежить здоров'я вашої родини. А монтаж фільтра для побутової техніки продовжить термін служби пристроїв з Теном (електрочайників, пральних машин, бойлерів і посудомийок). Перед покупкою вивчіть характеристики, властивості, особливості, відгуки та ціни на фільтри Ecosoft на сайті нашої компанії. При виникненні питань фахівці допоможуть вам.

11.03.2020
1342 переглядів